راحت تر مطالعه کنید اطلاعات محتوا
اطلاعات محتوا
تنظیمات صفحه
برند ها

جدول فلنج

فلنجهای منطبق با استاندارد ASME B16.5  از مواد فورج (آهنگری) یا ریخته گری ساخته شده اند و در اندازه های مختلف موجود هستند.بعضی از این فلنجها RAISED FACE  هستند و بعضی دیگر FLAT(صاف) و دسته ای از فلنجها نیز RING JOINT  میباشند.همچنین نوع دیگری از فلنجها تحت استاندارد ASME B16.5  تولید میشوند که به فلنجهای  گلوبلند LONG WELDING NECK

معروفند.

 

ابعاد فلنج استاندارد ASME B16.5

 

جهت دریافت جدول استاندارد ابعادی فلنج کلیک کنید

جدول استاندارد  ASME B16.5

ASME B16.5  استانداردی مختص به لوله ها و اتصالات فلنجی میباشد که در برگیرنده طیف وسیعی از مواد و ابعاد و فشار برای انواع سیستمهای پایپینگ و اتصالات طراحی شده است.

این استاندارد همچنین مراحل مختلف تست و علامت گذاری این قطعات و تجهیزات را پوشش میدهد.شما میتوانید از این استانداردها برای تعیین فلنج مناسب برای سیستم پایپینگ خود استفاده کنید.

جهت دریافت استاندارد ASME B16.5  کلیک کنید

فلنجهای تولید شدده بر مبنای ASME B16.5  برای تحمل سخت ترین شرایط طراحی شده اند.به این ترتیب میتوان از آنها برای ساختارهای مختلف شامل لوله کشی آب,سیستمهای بخار گرمایش و HVAC  صنعتی استفاده کرد.

فلنجهای تولید شده بر مبنای استاندارد ASME B16.5   برای کاربری های گوناگون از جمله فرآوری های شیمیایی ,تولید دارو تامین آب و تصفیه فاضلاب مناسب هستند.

مزایای استفاده از فلنج ASME B16.5

  1. استحکام بالا
  2. مقاومت در برابر خوردگی
  3. دقت ابعادی
  4. خواص مکانیکی خوب و اتصال آسان به لوله ها و سایر اتصالات