راحت تر مطالعه کنید اطلاعات محتوا
تنظیمات صفحه
برند ها

اتصالات HOOK UP

اتصالات HOOK UP

اتصالات HOOK UP

اتصالات HOOK UP

نقشه hook up جزء مدارک اجرایی در یک پروژه تهیه شده و برای پیمانکارانی که در سایت حضور دارند ارسال می شود.سپس این افراد متناسب با نقشه هوک اپی که شما برای آنها ارسال کرده اید و تجهیزاتی که برای آنها خریداری نموده اید، به نصب تجهیزات خواهند پرداخت.

اتصالات hook up  نیز اصطلاحا به قطعاتی گفته میشوند که درسیستم های اندازه گیری و ابزار دقیق پروژه نصب خواهند گردید.در ادامه به معرفی این اقلام خواهیم پرداخت.

کانکتور ابزار دقیق  TWIN  FERRULE TUBE FITTING (CONNECTOR)

کانکتور های ابزار دقیق با طراحی DOUBLE FERRULES در رده پر اعتماد ترین اتصالات هیدرولیک با میزان نشتی صفر بالا ترین کاربرد را در سیستم هیدرولیک و اتوماسیون در صنایع نفت و گاز را دارا می باشد.  نوع اتصال این کانکتورها باعث امکان مصرف آنها در سیستم های چند مواده (شامل اتصال لوله  فولاد به استیل، مس ، برنج ، آلومینیوم و …)  می گردد.

فرول و بک فرول چیست ؟

فرول FERRULE و بک فرولBACK FERRULE  دو واشر فلزی  (از جنس کانکتور)  در هم درگیر می باشند که در هنگام بستم مهره ها با فشرده شدن در هم یک سیستم آب بندی با نشتی صفر را برای عبور سیال بوجود می آورند. جنس متریال فرول و بک فرول با توجه به نیاز کارکرد دارای استهکام کشش و فشار کمتری به نسبت مهره و بنده کانکتور بوده تا در هنگام محکم کردن مهره ها براحتی له شوند .

متریال کانکتور

با توجه به  تکنولوژی دقیق ساخت انواع کانکتور و وزن پایین محصولات، فاکتور متریال کمترین تاثیر را در هزینه تمام شده این محصول دارا می باشد . لذا استنلس  SS316L/SS316 پر طرفدار ترین گزینه برای تمامی تولید کنندگان خواهد بود. تولید کانکتورها از متریال خام با استاندارد های A276,ASME SA479, ASTM A479 و یا تمامی فرم های فورج (چکش کاری شده) متریال با استاندارد ASME SA182  ویا ASTM A182 خواهد بود. قابل توجه اینکه متریال تمامی کانکتور ها مطابق استاندارد NACE MR0175 / ISO15156 می باشد.

نوع رزوه کاری

 • ایزومتریک ISO
 • NPT

فشار کارکرد

کلاس کاری تمامی کانکتورها #۶۰۰۰ می باشد این طراحی فشار قابلیت استفاده کانکتور ها برای تمامی تیوب های با ضخامت های مختلف طبق استاندارد را دارا می باشد. گزینش ضخامت تیوب در دمای محیط بر اساس چارت ذیل قابل دستیابی است.

جهت انتخاب تیوب در دماهای بالاتر از ۱۰۰F از ظریب اطمینان موجود درجدول ذیل استفاده فرمایید.

انواع کانکتور

با توجه به نحوه اتصال این اقلام رنج وسیعی از انواع کانکتور تولید می گردد برخی از پر کاربرد ترین آنها به شرح ذیل می باشد:

فولاد آنلاین  این افتخار را دارد که با دارا بودن انبار استوک کالای انواع کانکتور با برند های ذیل در ایران پشتیبان نیاز صنعت در تامین این کالا باشد.

 • SWAGE LOK سوییچ لاک
 • PARKER پارکر
 • VEE LOK وی لاک
 • C LOK سی لاک
 • HY LOK های لاک
 • BI LOK بی لاک
 • S LOK اس لاک
 • UNI LOK یونی لاک
 • SANDVIK سندویک

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۲۷۵۶۹ و یا پست الکترونیک : INFO@FOULADONLINE.IR تماس حاصل فرمایید.

پخش فولاد ماهان تهران (سهامی خاص)

تلفن: ۸۸۷۲۷۵۶۹

ایمیل: INFO@FOULADONLINE.IR
وبسایت: ;WWW.FOULADONLINE.IR ;WWW.PFMAHAN.COM ; WWW.PFMAHAN.IR